Beaphar VERMICON Line-on krople pchły kleszcze PIES 3x1,5ml <15kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BPH11902
  • Producent: BEAPHAR / VERMICON
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
  • Cena netto: 28,37 zł / szt. 34,90 zł / szt.
  • szt.

Produkt wysyłam w ciągu 48h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Beaphar VERMICON Line-on krople pchły kleszcze PIES 3x1,5ml <15kg

 

 

Vermicon to preparat, który wykorzystuje substancję nie będącą ani lekiem, ani środkiem biobójczym - dimetikon. Jest zatem zupełnie bezpieczny dla psa, jak i jego otoczenia, ludzi i środowiska. Jednocześnie jego skuteczność jest udowodniona naukowo i równie efektywna, co silnych leków. Tworzy pewnego rodzaju powłokę, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, tworząc wyjątkowo nieprzyjazne środowisko. Kleszcze po znalezieniu się na zwierzęciu wędrują, by znaleźć dogodne miejsce infestacji. Złapane w swoistą pułapkę Vermiconu, szybko obumierają. Jego działanie jest czysto fizyczne, zatem nie jest szkodliwy ani dla innych zwierząt w mieszkaniu, ani dla dzieci, które głaszczą zwierzę. Preparat działa także na pchły we wszystkich stadiach ich życia.

Dodatkowo Vermicon wpływa pozytywnie na wygląd oraz funkcjonowanie skóry i sierści, wykazuje działanie kojące i nawilżające dzięki zawartości aloesu. Uzupełnienie nutą zapachową uwalnia dodatkowo przyjemny, cytrusowo- miętowy zapach, który umila proces aplikacji.

 

Sposób użycia:

Nanieść zawartość 1 pipety bezpośrednio na skórę w linii prostej wzdłuż grzbietu zwierzęcia, od szyi do ogona. Zabieg powtarzać co 4 tygodnie lub po każdym myciu z użyciem szamponu.

Vermicon jest produktem w formie kropli spot-on.

 

Ostrzeżenie:
Produkt dla psów od 12 tygodnia życia. Do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami przemyć natychmiast obficie wodą. Nie stosować w okresie ciąży lub laktacji.

 

Skład:

Dimetikon, aloes, substancja zapachowa

 

Vermicon Line-On DOG M, op. 3 pipety x 1,5ml