MOSER MAX 1245 + OSTRZE 3MM

  • Dodaj recenzję:
  • GERMA1245
  • Producent: MOSER
  • Waga: 2.1 kg
  • szt.
  • Cena netto: 422,76 zł / szt. 520,00 zł / szt.

Doskonała, niemiecka jakość oraz wysoka precyzja wykonania zaowocowały powstaniem jednej z najsolidniejszych profesjonalnych maszynek do strzyżenia zwierząt na świecie.

MASZYNKA DO STRZYŻENIA ZWIERZĄT MOSER 1245 T

Doskonała, niemiecka jakość oraz wysoka precyzja wykonania zaowocowały powstaniem jednej z najsolidniejszych profesjonalnych maszynek do strzyżenia zwierząt na świecie.

Moser Professional 1245 T została wyposażona w wyciszony i amortyzowany w celu zmniejszenia drgań dwubiegowy napęd ( prawdziwy silnik ) o mocy 45 W, który stworzono z myślą o ciągłej, zawodowej pracy maszynki. Okrągły, długi na 3 metry kabel ułatwia manewrowanie maszynką. Maszynka pracuje bardzo cicho i bez wibracji. Dzięki filtrowi powietrza do chłodzenia silnika odpada nam konieczność czyszczenia wnętrza maszynki. Ergonomiczny design zapewnia doskonały komfort strzyżenia oraz nie męczy ręki.

Obroty silnika przełączalne klawiszem z 2400 na 3000 U/min., pozwalając dopasować tempo strzyżenia do miękkiej bądź twardszej sierści, a także dopasować je do mniej lub bardziej wprawionej w strzyżeniu ręki. Ostrze systemu StarBlade® wykonane jest z niemiecką precyzją, a materiał z którego je wykonano zapewnia długie lata bezobsługowej pracy. Praca na takim sprzęcie to prawdziwa przyjemność! W standardzie system "Quick-klip" - prosty system do wymiany noża.


Ostrza Moser są kompatybilne m. innymi z następującymi producentami:

Oster® A5™
Andis® AG™
WAHL®
Laube®
THRIVE®
Geib® animals clippers


( NAZWY w.w. PRODUCENTÓW SĄ ZASTRZEŻONE PATENTAMI )

Standardowe wyposażenie:
1. maszynka z kablem (3 m)

2. nóż Moser # 8,5 F = 3 mm
3. buteleczka oleju
4. szczoteczka do czyszczenia
5. instrukcja obsługi + karta gwarancyjna.

Gwarancja 12 miesięcy.

Ostrza do modelu 1245 występują w rozmiarach od 0,05 mm do 13 mm

Dane techniczne
Typ Max 1245
System noża profesjonalny nóż wymienny STAR BLADE systemu Quick-klip
Moc 45 W
Wymiary 185x46x48 mm
Waga 390g bez ostrza
Obroty: 2400 lub 3000 U/min